ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - מי אנחנו

נעים מאוד, משכנתא Online חברת ייעוץ המשכנתאות של המומחה למשכנתאות עמרי קפלן.

נעים מאוד, שמי עמרי קפלן ואני המנכ"ל של חברת משכנתא און - ליין.
לקוחות שמכירים אותי, חברים ומשפחה, מכירים את ההיסטוריה שלי בתחום ייעוץ המשכנתאות לאורך השבע שנים שבהן אני עוסק בתחום. הייתי יועץ משכנתאות בישראל, הייתי יועץ משכנתאות בארצות הברית ולפני כן עבדתי באחת מחטיבות המימון הגדולות בעולם בתור עוזר של הכלכלן הראשי של אותה חטיבת מימון בינלאומית בסניף בישראל.


בחברת ייעוץ המשכנתאות הקודמת שהייתי שותף בה, עבדנו על מודל של כמות גדולה של יועצים בכל ישראל, עשינו בין 30 ל - 60 משכנתאות בכל חודש, מה שכמובן דרש הערכות עם עלויות גבוהות על מנת לתחזק את המערכת ולהביא כמות גדולה של עבודה למשרד על מנת שיהיה עבודה לכולם ומצד שני הייתי צריך לשמור על כך שהלקוחות יוכלו לקבל את העסקה הטובה ביותר ושאני והשותף הקודם שלי נוכל לפקח על כך. 

במודל החדש, החלטתי להקשיב לציבור וכפי שרובנו מרגישים זאת, עלויות יוקר המחיה מאוד גבוהות בישראל וחשוב הייה לי לבנות מודל ייעוץ משכנתאות שיוכל לשרת את רוב האוכלוסייה בישראל. לכן, החלטתי להקים את המותג משכנתא און ליין ולעבוד עם צוות מצומצם של יועצים ולפתח בוטיק משכנתאות במחירים מעולים, כי מי אמר שבוטיק חייב להיות במחירים גבוהים? ולכן במודל החדש אני יכול לתת את השירות שהינו ייעוץ וליווי מלא מול הבנקים למשכנתאות במחירים מעולים ללא תחרות ומהצד השני הלקוחות מקבלים את רמת השירות והמקצועיות הטובים ביותר שקיימים בשוק המשכנתאות בישראל ולא פחות חשוב מכך התוצאה של המשכנתא כולל גובה הריביות שיקבלו זהה כמו של החברות הגדולות ביותר בתחום וזאת באחריות מלאה.
אנו מזמינים אותך להרים את הטלפון ולהתקשר עוד היום למשכנתא Online לקביעת פגישה ללא התחייבות שיכולה לחסוך לך עשרות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.
לפגישה שיכולה לחסוך לך עשרות אלפי שקלים ללא התחייבות!!! לחץ כאן
 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001