ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - איך ניתן להגדיל את ההכנסה הפנויה על ידי הניהול הפיננסי של המשכנתא, הביטוחים והחיסכונות של המשפחה

אני נתקל בהרבה מאוד משפחות שרוב ההכנסה שלהם ואף רובה מגיעה מהעבודה השוטפת של הבעל והאישה, והדרך היחידה בה הם משקיעים את כל האנרגיה שלהם להגדלת ההכנסה היא על ידי שיפור תנאי השכר במקום העבודה הנוכחי שלהם וברוב הזמן מקווים לקבל קידום לתפקיד שיביא יותר הכנסה או לחילופין למצוא תפקיד דומה עם שכר גבוה יותר.

השקפת העולם שלי, שההכנסה של משפחה מורכבת ממספר גורמים :

טווח קצר : חיסכונות נזילים וקרנות השתלמות, השקעות בשוק ההון, דירות להשקעה והשקעה ישירה בעסק קטן או בשותפות בעסק גדול יותר.

טווח ארוך : פנסיות, שיפור תנאי המשכנתא הקיימת ותנאי ההלוואות הקיימות, דירות להשקעה שיכולות להוות חלק מפנסיה עתידית .

ועל ההכנסות האלה, יש להוסיף ביטוחים שיגנו על ההכנסה שלנו או יסייעו לנו לו ליפול מטה ברמת ההכנסה השוטפת שלנו כגון : ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוחים אחרים.

רוב האנשים משקיעים 90% מהזמן שלהם בעבודה רק במקום העבודה הישיר שמייצר להם הכנסה שוטפת ומזניחים את שאר המקורות שעשויים להכניס להם אחוז מאוד גבוה של הכנסה נוספת ואף להביא אותם למצב שההכנסה שלהם עוד תגדל ביותר בעקבות הנכסים הללו מההכנסה מהעבודה השוטפת ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון ולדאוג לעשות את הבאים לפחות פעם אחת בשנה :

א. מעבר על כל ההוצאות הקבועות שלכם בכרטיס האשראי ובחשבון השוטף.

ב. להפריש כסף לחיסכונות – גם אם מרגיש לכם שאין, תנסו להפריש סכום קטן ותחפשו איפה אפשר להתייעל במקום אחר, אישית לא מכיר הרבה אנשים שיודעים לחסוך בדרך אחרת.

ג. לדאוג לכיסויים ביטוחיים שימנעו ממכם את הנפילה בהכנסה במידה והשיגרה תשתנה ומשהו יקרה.

ד. תבדקו את המשכנתאות שלכם וההלוואות הפרטיות שלכם לפחות פעם בשנה בשביל לדעת אם יש מקום לשלם פחות לבנקים.

טיפ נוסף, שחשוב לקחת בחשבון, מחזור המשכנתא צריך להתבצע רק לאחר שביצעתם את שאר השלבים, כי המשכנתא היא אחד החלקים הכי יקרים שייש בהוצאות המשפחה ואם תגיעו לסעיף זה בסוף תשלמו בסופו של דבר פחות במשכנתא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות - 03-5298779
 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001