ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - הכנסה בטוחה למשפחה

ביטוח חיים או ביטוח עם הכנסה חודשית קבועה?

נכון, אין ספק שזה נושא שלא נעים לדבר עליו, אין ספק שזה נושא שגם לי מחמיץ את הלב שאני חושב עליו, אבל זה חלק מהעבודה שלי, לדואג ללקוחות שלי במידה וקורה מקרה ואני צריך להיות זה שידאג להם ביום המקרה ולכן כפי שאמרו חז"ל "יפה שעה אחת קודם". הרבה אנשים נוטים לרכוש ביטוחי חיים, בייחוד גברים שדואגים לעתיד המשפחה אם יקרה מקרה והמשפחה תצטרך לתפקד בלעדיהם, השאלה הגדולה, האם במידה ומשפחה תקבל ביום אחד סכום חד פעמי של מיליון שקלים ויותר, האם תדע מה לעשות איתו? מה הסיכוי שהכסף הזה לא ייאבד במהירות רבה ובסופו של דבר יתבזבז על כל מיני השקעות שימכרו למשפחה?. אישית, אני פחות אוהב להציע למשפחת לרכוש ביטוח חיים בלבד או בסכום גבוה מאוד ולכן אני מעדיף דווקא את הביטוח של הכנסה חודשית קבועה, במידה וקורה מקרה ולזה אפשר להשלים סכום נוסף של ביטוח חיים שייתן מענה לתקופה הקשה שנוצרת בשנים הראשונות לאחר מקרה. 
דעתי האישית, שביטוח הכנסה חודשית קבועה הוא חשוב מאוד ואף חשוב יותר מביטוח חיים רגיל, כי הכסף מגיע במנות ונותן לפחות בפן הפיננסי את האפשרות להמשיך לתפקד בלי להיכנס לסחרור של משבר פיננסי ואם אתם מתלבטים בין השניים, אני ממליץ לקחת ביטוח מסוג זה ולא בהכרח ביטוח חיים, אם זאת, ההמלצה הטובה ביותר היא לשלב בין השניים, אם זה מתאפשר מבחינת הוצאה חודשית כחלק מהתיק הביטוחי.

*הכותב, רושם את דעתו בלבד ופוסט זה אינו מחליף ייעוץ פנסיוני או ייעוץ על ידי סוכן ביטוח או סוכן פנסיוני, וכל מי שעושה שימוש בנאמר בטקסט לוקח על עצמו את האחריות המלאה על כך, ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או העורך.

Image
 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001