ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - המלצות
משפחת כהן צדק 20/04/2015
בס"ד

הנדון :

מכתב הוקרה 

אנו נרי ובתאל כהן צדק,

רוצים להודות לך על עזרתך ומסירותך הרבה, על עבודתך בנאמנות וביושר לאורך כל הדרך

מאחלים לך המון הצלחה בכל מעשה ידיך,

בכבוד רב

נריה ובתאל כהן צדק
עדי יכין 15/04/2015
רוצה לתת המלצה על יועץ משכנתאות.
אל עמרי הגעתי לפני כשנתיים, בהמלצת מתווך דירות שקיבל עליו המלצות חמות מלקוחות. נוכחתי לדעת כי לא רק שחסכתי זמן יקר, מלחמות עם בנקים וכאב ראש, אלא שקיבלתי בעזרתו המקצועית והלוחמנית (לטובת לקוחותיו!!) ריביות מעולות, אשר גרמו לפקידי הבנק להשתאות . הטיפול נעשה באופן מקצועי ומהיר, עם הקפדה על נגישות, ולווה ביחס אישי, אנושי ונעים. שלחתי אליו חברים שהחלו את כל התהליך לבדם, והם מודים לי עד היום! הבחירה לקחת דרכו את המשכנתא הייתה נבונה ומשתלמת מכל היבט שהוא. ממליצה בחום! adiyakin@gmail.com
משפחת פיישל 06/04/2015
המלצה על יועץ משכנתאות

ללא ספק עומרי הכי ישר אמין ומקצועי. חסך לי הרבה מאד כסף
משפחת איטח 06/04/2015
המלצה על יועץ משכנתאות

את עמרי הכרנו לפני שנתיים וחצי דרך חבר שהמליץ עליו החלטנו לשכור את שירותיו לאחר שהיינו במספר חברות ליעוץ משכנתא שהמחירים שהם הציעו היו נראים יקרים לטעמינו לאחר שיחה ראשונה עם עמרי קיבלנו את השיעור הראשון על משכנתאות בישראל שהוא חובה לכל מי שלוקח משכנתא על מסלולים מומלצים ריביות שהולכות בשוק ובעיקר את האני מאמין שלו שהתברר בהמשך כנכון שהוא "הפקיד של הבנק שיושב מולך רוצה למכור לך את המשכנתא הטובה בשביל הבנק ולא בשבילך לכן הוא לא אובייקטיבי" ובנוסף גם את הרצונות שלנו והיכולת הראלית והכלכלית להיכנס להרפתקה הזו חשוב לציין שאת המשכנתא שלקחנו לפני שנתיים היא עבור מגרש ההליך עם עמרי היה קל ופשוט ועבד מאוד טוב לאחר הדרכה קצרה של עמרי בהכנת המסמכים עבור הבנקים קבעתי עם כל בנק שרציתי ומסרתי להם את המסמכים לאחר קבלת האישור עמרי ניהל דרכי את המשא ומתן עם הבנק הוא פשוט הדריך אותי איך לפצח את השיטה ולקבל את הריביות הטובות
עוד...
יאיר מיכאלי 03/04/2015
המלצה על קורס ייעוץ משכנתאות

כתלמיד לשעבר, אני רוצה להודות לעומרי קפלן על קורס יעוץ משכנתאות מדהים ומקצועי שקיבלתי, אכן בן המרצים הבודדים שנתקלתי שיודעים להעביר את החומר בצורה מקצועית מאוד, קולחת ומעניינת (ובלי להקריא מתוך ספר) הדבר הכי חשוב- הליווי הצמוד והאכפתיות המדהימה של עומרי לתלמידים! לסיום אני רק אומר - היום אני בעלים של חברה לייעוץ משכנתאות מצליחה והרבה מזה בזכות האדם היקר הזה - עומרי.. שאיתו אני מתייעץ גם בתחום המקצועי וגם בתחום העסקי ממליץ לכל מי שרוצה לעשות קפיצה אל עולם המשכנתאות..
משפחת ספיר 15/03/2015
תודה רבה עמרי על כל העזרה המתמשכת והקריטית ללקיחת המשכנתא שלנו! אין כל ספק שלא היינו מצליחים להגיע לזה בלעדיך. שמחנו מאוד להעזר בך ולדעת שאנחנו נמצאים בידיים בטוחות ושלכל שאלה שלנו יש מענה מפורט ומנומק בכל שלב. ממליצים בחום!
אור 20/02/2015
בשעה טובה אני ואישתי חתמנו על משכנתא. בעזרת משכנתא און ליין קיבלנו את הייעוץ הכי טוב, אישי, מקצועי ותומך שיכולנו לבקש.
תודה רבה על כל העזרה והליווי הצמוד של עמרי.
משפחת ביטון 17/02/2015
קיבלתי ייעוץ מבחור מדהים בשם עמרי קפלן, מתחילת התהליך נתן הרגשה מדהימה ,ליווהו והנחה אותי לאורך כל פגישה ופגישה,כל שאלה הוא היה זמין למעני,והכי חשוב הבן אדם ישר !!!! בזכות הליווי הצמוד והמסור חסכתי המון כסף בתשלום למשכנתא ,ממליץ בחום .
משפחת אוסמו קובי וקרין 12/02/2015
טוב אז אחרי תהליך ארוך מאוד וליווי מדהים של עומרי התותח קיבלנו סוף סוף הריביות הטובות ביותר בזכותך!!! תודה על הכל!! חסכת לנו המון כסףףףף דאגת,תמכת והקשבת כל הזמן... מומלץ בחום!! הליווי היחס והשירות מדהימים!
משפחת בן דוד 10/02/2015
אני לא מאמין שהם חסכו לי כל כך הרבה במשכנתא... מומלץ בחום!!! מאד אמינים, אני מכיר את המנכ״ל באופן אישי, כל מי שיש לו משכנתא, בדיקה קטנה וכמה ריצות שיכולות לחסוך המון כסף! אגב הם בודקים אם יש חיסכון ללא תשלום לפני הפרוצדורה אז בכל מקרה שווה לנסות...
קרן טייטר 08/02/2015
עמרי רציתי להודות לך על היחס המעולה שאתה נותן לנו, על הליווי הצמוד והמסור לאורך כל הדרך, לא היינו יכולים לעשות זאת בלעדייך. ממליצה לכל מי שמתלבט לפנות לעמרי זה חוסך המון ואפשר לישון בשקט בלילה.
משה רומנו 01/02/2015
קיבלנו ייעוץ מעולה מבחור בשם עומרי קפלן עם ליווי אישי לגבי כל צעד עד חתימת החוזה עם מסלול שמתאים בדיוק להכנסות שלנו וריביות ממש טובות באמת כדאי תחסכו הרבה כסף באחריות.
הארון מוזס 30/12/2014
לכל מען דבעי,

שלום קורא/ת נכבד/ת

ברצוני להמליץ בחום מיוזמתי על השרות הנפלא של עמרי קפלן מחברת משכנתא און ליין העוסקת במחזור משכנתאות וייעוץ וכד".

השירות שקיבלתי מעמרי, הייה הגון, ואמין, אדיב, מקצועי ביותר, מהיר, נח , במאור פנים ושמחה מתוך רצון אמיתי לסייע ועוד.

ממליץ מאוד לפנות ולחברתו ולהנות משרות הכלול מכל המעלות הללו ויותר מכך.

בברכה, 

הארון מוזס
משפחת לישינסקי 31/01/2013
שלום לכולם,

לאחרונה חתמנו על משכנתא ,עם הרגשה טובה בהרבה לולא הייעוץ של עומרי קפלן מ"משכנתא און ליין". לאור ההתרחשויות ואי הוודאות שיש לפני חתימה על משכנתא במיוחד לזוגות צעירים, דרוש איש מקצוע בתחום המשכנתאות שייתן חוות דעת אובייקטיבית ומקצועית לא רק על מסלולי המשכנתא שצריך לקחת אלא תכנון כלכלי לאחר המשכנתא ולפניה כמו כן.
פנינו דרך הכרות מקדימה לייעוץ אצל עומרי קפלן יועץ מומחה למשכנתאות בשוק הישראלי והאמריקאי, ואנו שמחים להמליץ בחום על השירות שלו! 
. הליווי כלל בסה"כ שתי פגישות: פגישת הכרות דרך הסקייפ, ליווי מלא לכל אורך הדרך וגם לאחר החתימה של המשכנתא. עומרי פשוט מלא בידע חשוב על תחום המשכנתאות וכמו כן תכנון כלכלי לקראת המשכנתא ולאחריה. 
למי שעוקב אחרי החדשות זה ברור: כל יום יש עוד גזירות וסנקציות המקשות על לקיחת משכנתאות והלוואות וכן השוק במגמת עלייה של ריביות. זה חיזק את התחושה שצריך להזדרז, להשקיע מאמץ וגם כסף בנ
עוד...
משפחת איטוח 31/01/2013
עמדנו לפני פרוייקט לבנייה מורכב מאוד שכולל רכישת מגרש ובניה
לאחר חיפוש בכל החברות הקיימות בשוק ליעוץ משכנתאות הגענו לעומרי
בעקבות המלצה של חבר
שיטת העבודה הרצינות, המיקצועיות, יכולת ניהול משא ומתן, והתמיכה לאורך כל הזמן
עזרו לנו גם להבין בתחום ,גם ללמוד מה באמת חשוב ואיזה משכנתא מתאימה לנו 
גם לאחר רכישת המגרש ממשיך עומרי ללות אותנו לשלב הבנייה

מומלץ בחום :

איציק מורן ויהל איטוח
אסף ומאיה 31/01/2013
כנגד כל הסיכויים קיבלנו משכנתא אומנם הכנסותינו גבוהות אך ההון ההתחלתי היה נמוך , בתקופה זו נגיד בנק ישראל התחיל להטיל גזרות חדשות ובינהם להגביל את אחוזי המשכנתא . למרות כל זאת עמרי לא ויתר ניגש לבנקים רבים והם אישרו לנו 85% משכנתא. חשוב לציין שאחד היתרונות המרכזיים עבורנו היה שלא היינו צריכים לנהל מו"מ באופן עצמאי . ראשית אין לנו זמן!!! שנית , עמרי בקיא בתחום , מקצועי וניהל עבורנו את כל ה"תיק" מול הבנקים עד אשר השיג את התנאים הטובים ביותר עבורנו. הפעם הראשונה שניגשנו לבנק היתה לקבל את השיק והדירה שכלכך רצינו היתה בהישג יד . מעבר למקצועיות עמרי הוא אדם הגון , אמין ותמיד זמין . עמרי יודע להתאים את עצמו ללקוח יודע להקשיב ובסיעור מוחין משותף בנינו לנו מסלולים שונים להחזר המשכנתא שתואמים את צרכנו. 

תודה רבה עמרי.
משפחת נוי 31/01/2013
לאחר שהבנו שאין ביכולתנו להתמקח על משכנתאות אל מול הבנקים פנינו לעמרי שיעזור לנו.

אני חייב לציין שלא ראיתי כזה מקצוען הרבה זמן. עמרי שולט באופן אבסולוטי בתחום המשכנתאות ואין ספק שההחלטה להשתמש בשרותיו היתה נכונה. הגענו ליום חתימת החוזה מלאים בטחון על כך שקיבלנו את התנאים הטובים ביותר שניתן היה להשיג. עמרי - מודים לך על השרות ונשמח להיות בקשר !!

תודה, מיכל ונמרוד נוי :-)
יובל קפסוטו 31/01/2013
עמרי הוא מקצועי ומשקיען, והפגישה עמו השתלמה לנו מכל הבחינות.

למרות שחקרנו את הנושא לעומק בעצמנו בליווי של מנהל עסקים, הפגישה עם עמרי שידרגה וקיצרה בצורה משמעותית את התהליך. הוא חידד עבורנו את הנקודות החשובות ועזר לנו להגיע לתמהיל האופטימלי עבורנו. עמרי בחן ביחד אתנו את יכולות ההחזר ואת רמת הסיכון המתאימים לנו. הוא הסביר בסבלנות והיה זמין לכל שאלותינו עד לקבלת המשכנתא מהבנק וגם אחר כך. המידע שעמרי נתן עזר לנו במשא ומתן מול הבנקים, כך שהתשלום לעמרי החזיר את ההשקעה פי כמה וכמה!
שגיב קרוננבלט 31/01/2013
אנחנו בררנו כמה יועצים ובחרנו בעמרי גם על בסיס המלצות. 

בחירה זו התבררה כמוצלחת. התחלנו תהליך מול סניף בנק בפ"ת וזה התברר כטעות (התנהלות הפקיד והסניף - הקשו עלינו מאד ולא עמדו בבסיס הרביות שנתנו לנו באישור העקרוני). עמרי יעץ לנו לעבור לאיגוד והביא לנו מסלולים ורביות אשר מתאימים לאורח ורמת החיים שלנו (סניף הרצליה פיתוח) וליווה אותנו לכל אורך התהליך שם. עמרי היה איתנו בקשר ברמה היומית ודאג כל הזמן לעדכן אותנו. 

אנו לא מאמינים כי היינו מגיעים לתוצאה זו ללא הכוונתו של עמרי. 

תודה רבה.
משפחת גייר 31/01/2013
לאחר עריכת סקריי שוק,נבחר ע"י עומרי,להוביל עיסקה בתכנון פיננסי מורכב.עומרי פעל ללא דופי במקצוענות הוגנות ואמינות שלא רואים במקומותינו חדשות לבקרים.

כשטובת הלקוח מול עיניו.
משרד עורכי דין ברליין & מאן 31/01/2013
ברצוננו להעלות על הכתב את תודתנו והערכתנו לעזרתך הרבה בביצוע המיחזור המוצלח של המשכנתאות שלנו.

כידוע לך מדובר במערך לא פשוט של הלוואות ונכסים אשר נדרש היה להבין את טיבם ומשמעותם לא רק בפני עצמם אלא כחלק מהתכנון הכלכלי הכולל של חיינו הפיננסיים, השקעותינו העתידיים, תכנוני הפנסיה שלנו והכל על רקע מצב כלכלי וחוקי משתנה ולא יציב כפי שקיים כיום, לצערנו, בישראל.

בכאוס זה נדרשנו לעזרה ואכן זכינו לקבל ממך ייעוץ מקצועי, מקיף ורב גוני אשר בחן לא רק את המשכנתאות הקיימות אלא את כל המארג הכלכלי של חיינו ולקח בחשבון גם אפשרויות חדשות ורעיונות אשר לא היו בטווח הראיה שלנו.

כל זאת תוך מעקב שוטף שלך אחר התפתחויות, התנהלות נכונה מול הבנקים ויחסים נעימים וחבריים.

על כך תודה . .. ואנו מצפים להמשך פעילות משותפת ופורה

בנימין ברליין, עו"ד

חיים מן, עו"ד
משפחת גונן 31/01/2013
לעמרי קפלן בשמי ובשם רעייתי אנו מבקשים להודות לך על הסובלנות ,האדיבות ומעל הכל המקצועיות שהפגנת בייעוץ אשר הענקת לנו בנושא קבלת משכנתא . אנו מאד מעריכים את הסיוע המקצועי שהענקת לך - זה עזר לנו מאד ואנו מודים לך על כך מקרב לב עדנה ועדי גונן
המלצות

 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001