ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - לאיזה החזר חודשי במשכנתא יש להיערך
רוב הלקוחות שמתכוונים לקחת משכנתא מנסים לקחת החזר חודשי שנמוך בהרבה מההחזר שרצוי להם. אישית אני לא בעד החיים הטובים ומאוד בעד שמשפחה תחייה ברווחה ולא תהיה בלחץ אך, המציאות בעולם המשכנתאות יותר מורכבת ולכן יש להיזהר מהחזרים חודשיים נמוכים מהסיבות הבאות :

1. קנסות הפרעון המוקדם – אלו קנסות שמחושבות על פי הפרשי ריביות והקנסות יכולים להגיע לסכומים לא מבוטלים של עשרות אלפי שקלים ואף למאות אלפים במקרים מסויימים.

2. החלק היחסי של סכום הריבית בהחזר החודשי – כל החזר חודשי מורכב גם מסכום קרן וגם מסכום ריבית מלבד מסלולים של   תשלום ריבית בלבד, הבעיה שאם משפחה בוחרת בתשלום נמוך של החזר חודשי, זה יוצר מצב שהחלק היחסי של הריבית בהחזר החודשי מאוד גדול ולכן מלבד שאנו נשלם הרבה כסף לבנק על ההלוואה שלנו, יהיה לנו גם קשה לסיים את המשכנתא.

 
שתי הסיבות שציינתי, גורמות ללקוחות להיכנס לתוך מחויבות שמאוד קשה לצאת ממנה והמחיר על כך שלוקח להם גם הרבה שנים וגם משלמים סכומים עצומים בשביל לסיים את המשכנתא שהם נוטלים על עצמם, המלצה שלי היא לעשות בדיקה מקיפה של הצרכים הפיננסים של המשפחה ולבנות מיני תוכנית עסקית בשביל לראות איך אתם הולכים להתמודד עם החוב של המשכנתא כי משכנתא אפשר לדמות זאת לריצה למרחקים ארוכים.

 
למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 
 
הכותב נותן את חוות דעתו בלבד ומי שבוחר להשתמש בכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות לכותב המאמר – ט.ל.ח
 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001