ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - מה ההחזר החודשי הרצוי במשכנתא
לקוחות רבים שלוקחים משכנתא ובייחוד בפעם הראשונה, לא יודעים איזה החזר חודשי רצוי להם וברוב המקרים הם טועים וגורמים לעצמם נזק בלי לדעת. הנזק מתגלה בדיעבד לאחר מספר שנים שהם מגלים כי מה שחשבו ומה שקיוו לא קרה וזה מגיע במקרים רבים מתוך חוסר הבנה במשכנתאות.

גובה ההחזר החודשי הוא מרכיב קריטי בהחלטת המשכנתא והגובה שלה, רבים מתלבטים אם להאריך את המשכנתא לתקופה ארוכה וקח להוריד את ההחזר החודשי ויש כאלו שמתלבטים כמה הון עצמי לשים ולא תמיד גם כדאי לשים כמה שיותר, למרות הטענה הרווחת שעדיף לקחת כמה שפחות משכנתא.

אישית אני ממליץ לכל אדם לפני לקיחת המשכנתא, לעשות שיעורי בית או לבד או בעזרת יועץ פיננסי או לחילופין יועץ משכנתאות וכדומה
על מנת להגיע למסקנות מה ההחזר החודשי הרצוי לנו ועם מה נוכל להתמודד.


חשוב לזכור שאצל כל אדם או לחילופין אצל כל משפחה ההחזר החודשי הרצוי בלקיחת משכנתא יהיה שונה וזאת בהתאם ליכולות האישיות שלו, לתוכניות העתידיות ברמה האישית והמשפחתית ואף ברגישות שלו לעלייה או ירידה בהחזר החודשי.

דבר נוסף שחשוב מאוד לשים עליו את הדגש, זה מה אנחנו מונעים כשאנחנו מחליטים על גובה ההחזר החודשי שלנו.
 
למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

הכותב נותן את דעתו בלבד ואין הכתוב בא להחליף יעוץ משכנתא מקצועי על ידי איש מקצוע. כל מי שמחליט להשתמש בכתוב כעצה עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא לכותב או לעורך בטענות מענות וכדומה – ט.ל.ח.
 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001