ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - מה חשוב לבדוק שמחפשים עבודה בתחום ייעוץ משכנתאות

סטודנטים רבים שמסיימים קורס יועצי משכנתאות מתחבטים בשאלה איפה כדאי לי לעבוד, בשוק יש הרבה חברות ייעוץ משכנתאות והרבה אנשים פרטיים שמחפשים עובדים בתחום ייעוץ המשכנתאות, אז איפה מתחילים?

לאחר שסיימתם קורס יועצי משכנתאות ולאחר ששלחתם מספר קורות חיים, אתם תגיעו למספר חברות ועסקים לייעוץ משכנתאות. כאן מתחיל השלב שהמראיין יישאל אותכם שאלות על הניסיון שלכם בתחום ייעוץ משכנתאות והידע שלכם בתחום, רוב החברות גם יידרשו תואר ראשון בתחום פיננסי, אך מניסיוני זה לא בהכרח תנאי לקבלה כי ראיתי סטודנטים שהתקבלו בלי ועושים עבודה מצויינת.

לאחר השלבים של הקבלה תתחילו לקבל הצעות עבודה במידה ועברתם את ראיונות העבודה ואז תעמדו בפני השאלה עם מי כדאי לי לעבוד?.

השאלות שאתם כיועצי משכנתאות שיוצאים לדרכם החדשה הינן :

א. מה מודל השכר שהחברה עובדת על פיה ? פרי לנסר? שכיר? משולב?.

ב. מה התפקיד שלכם יהיה בחברה – שימו לב שבתחום ייעוץ המשכנתאות יש מספר תפקידים וחשוב שהתפקיד שאתם מקבלים הוא אכן מה שאתם מעוניינים לעשות.

ג. מה האופק שלכם בהשתלבות בחברה או העסק? שאלה זו חשובה להמשך הדרך

שלושת השאלות הנ"ל הינן שאלות חשובות לעתידכם המקצועי כיועצי משכנתאות ויוכלים להוביל אותכם להצליח בתחום ייעוץ המשכנתאות.

אלו שמעוניינים להקים בבוא היום עסק לייעוץ משכנתאות משלהם, צריכים להתמקד בשאלה השנייה מה התפקיד שלכם יהיה במקום העבודה ולא פחות חשוב מכך, מה הידע שתקבלו להמשך הדרך והאם זה יספק אותכם לפתוח לאחר מכן עסק לייעוץ משכנתאות משלכם.

הכותב, הינו יועץ משכנתאות בפועל עם ניסיון רב בארץ ובארצות הברית, הכשיר ולימד עשרות יועצי משכנתאות ואף עמד בראש אחת החברות הגדולות ביותר בתחום הייעוץ משכנתאות בשוק הישראלי.

 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001