ייעוץ משכנתאות וביטוחי משכנתא - קורס לניהול המשכנתא המשפחתית

במדינת ישראל למיליוני אנשים יש משכנתאות שעולות להם הרבה מאוד כסף והם ברוב המקרים מזניחים את העלות שלהן אף על פי שזו עלות מאוד גבוה והם לא מודעים לכך. אחת הטעויות הנפוצות ביותר הינה שמשכנתא לוקחים פעם אחת, בונים תמהיל ומכאן הלקוחות בטוחים שהכל תקין, אך זה כלל לא כך ומשכנתא זה מערכת פיננסית שחשוב לנהל ואף לבדוק אחת לשנה לפחות אם כדאי

לעשות שינויים בין היתר, בגלל הסיבות הבאות :

א. ההכנסה הכוללת של המשפחה ירדה.

ב. ההכנסה הכוללת של המשפחה עלתה.

ג. ההוצאות המשפחתיות עלו.

ד. ההוצאות המשפחתיות ירדו.

ה. נכנס סכום כסף לא צפוי מירושה או ממקור אחר.

ו. אפשר להגדיל את ההכנסה של המשפחה על ידי שיפור הריביות של המשכנתא הקיימת.

הסיבות שצויינו הן נכונות תמיד במהלך ניהול תהליך המשכנתא ואין לזלזל באף אחת מהן. בחיי ראיתי אלפי משפחות בנקודות שונות עם משכנתאות שונות והמסקנה שלי לאחר מעל שש שנים בארץ ובחוץ לארץ בתחום היא שמה שטוב למשפחה היום לא בהכרח יהיה טוב בעוד תקופה ולפחות של שנה אחת. ברוב המקרים מניסיוני, משפחה ממוצעת צריכה לבדוק את המשכנתא שלה אחת לשנה ולבצע שינויים אחת לשנתיים, ברוב המקרים החיסכון יהיה מאוד משמעותי ואף חשוב לזכור שאפשר להגדיל את ההכנסה הפנויה של המשפחה ללא טובות מהבוס או רק על ידי הגדלת ההכנסות של הבית ולקיחת שלוש עבודות ביום, אלה בתהליך פשוט של מחזור משכנתא.

בקורס יועצי משכנתאות, גם אנשים שאינם מעוניינים לעסוק בתחום ייעוץ המשכנתאות יכולים ללמוד איך לנהל לעצמם את המשכנתא האישית ובכך לחסוך עד עשרות אלפי שקלים ויותר. הקורס אינו מיועד רק למי שמעוניין לעבוד כיועץ משכנתאות בשוק המשכנתאות, אלה גם לאלו שמעוניינים לנהל את המשכנתא שלהם בעצמם ואף לחסוך את עשרות אלפי השקלים שיעלה להם בכל פעם מחדש לקחת חברת ייעוץ כזו או אחרת לבדיקה וביצוע תהליך מחזור וניהול המשכנתא.

הכותב, הינו יועץ משכנתאות בפועל עם ניסיון רב של מעל 6 שנים בארץ ובארצות הברית, הכשיר ולימד עשרות יועצי משכנתאות ואף עמד בראש אחת החברות הגדולות ביותר בתחום הייעוץ משכנתאות בשוק הישראלי.

 
כל הזכויות שמורות... | מספר רישיון משכנתא אמריקאי -1234545884
טלפון:  03-7313082  |   דוא"ל:  office@mashcantaonline.com  |  כתובת:  רחוב קרליבך 10, תל אביב 6473001